ART / Oil paintings / Oil painting 5897604
nr 589 7604
OIL PAINTING
Per Daniel Holm (1835-1903), Signerad & daterad PH 1863, (förgylld ornamenterad 1800-talsram) 27x37,
Per Daniel Holm (1835-1903), Signerad & daterad PH 1863, (förgylld ornamenterad 1800-talsram) 27x37
3000
SEK 2900
Monday June 29 2009
at 19:03:34
29/6 18:38:10
2.800 kr
29/6 18:58:35